
Інфрачервоний обігрівач UFO Edler EDHT-6642 2000 Вт до 20 кв. м в приміщенні
0,01 ₴
- Немає в наявності
- Код: EDHT6642 PRTV
+380 (63) 405-72-13
- +380 (99) 729-51-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Інфрачервоний обігрівач Edler EDHT-6642
Обігрівач Edler EDHT-6642 побудований на базі інфрачервоного випромінювання. Завдяки цьому тепло від нього максимально наближено до природного сонячного світла. Мало того, такий тип обігрівачів дозволяє їх використовувати з максимальною ефективністю для обігріву людей. Адже специфіка такої технології полягає в тому, що гріється саме людина, а не навколишнє повітря.
Характеристики
| Тип обігрівача | ІЧ-обігрівачі |
|---|---|
| Потужність | 2000 Вт |
| Площа обігріву | До 20 м² |
| Тип установки |
Підлоговий Настінний |
| Додатково | Регульований термостат: є Захисні грати: є Захист від перегріву: є Телескопічна x-подібна підставка з максимальною висотою 180 см Номінальна напруга: 220 - 240 В Номінальна частота: 50 Гц Номінальна сила струму: 9.1 А Ступінь вологозахисту: IP3 |
| Габарити | 19 x 87 x 9 см 23.5 х 91 x 14.5/109.5 x 10.5 x 14.2 см (в упаковці) |
| Вага | 2.45 кг Вага: 3.25/1.65 кг (в упаковці) |
| Колір | Сріблястий з чорним |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 20 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлоговий, Настінний |
| Технічні характеристики | |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴


