Соковитискач Edler EDJU-1248
Характеристики
- Тип центрифужна
- Призначення для твердих овочів і фруктів для ягод/винограда
- Потужність 400 Вт
- Об'єм резервуару для жмиху 1л
- Кількість швидкостей 2
- Матеріал сітки нержавіюча сталь
Особливості Нековзкі ніжки
- Габарити (ВхШхГ) 295 х 215 х 330 мм
- Вага 2,2 кг
- Вага в упаковці 2,4 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Edler |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість швидкостей | 2 |
| Об'єм резервуара для м'якоті | 1 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Відцентрова |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.2 кг |
| Висота | 295 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Ширина | 215 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 225 ₴


