Пилосос Gorenje VCE03SPRCY

Характеристики
- Потужність всмоктування: 198 Вт
- Контейнер-пилозбірник
- Кількість насадок: 3
- Турбощетка
- Універсальна щітка
- Об'єм контейнера для пилу: 1.7 л
- Діаметр трубки: 35 мм
- Телескопічна трубка: 92 см
- Матеріал трубки: Алюмінієва трубка
- Подвійний фільтр НЕРА
- Розташування управління: Управління на корпусі
- Регулювання потужності за допомогою обертового регулятора
- Плавний запуск
- Індикатор заповнення пилозбірника
- Додаткові насадки: 3
- Автозмотування шнура
- Діаметр покриття (шнур, шланг та трубка): 18 м
- Вертикальне та горизонтальне паркування
- Зручне паркування: кліпса для фіксації трубки
- Кількість коліс: 3
- Гумові коліщатка
- Сухе прибирання
- Тип трубки: Телескопічна трубка
- Колір: Червоний
- Споживання електроенергії кВтг/рік: 32.7 кВтг
- Довжина кабелю: 7.0 м
- Рівень шуму: 79 дБ(А) щодо 1 пВт
- Пилосос загального призначення
- Вимірювання споживання електроенергії та ефективності ґрунтуються на методах, наведених у EN 60312-1 та EN 60704
- Габаритні розміри (шхвхг): 42×28×29.5 см
- Розміри в упаковці (шхвхг): 53.5×37.5×31.5 см
- Вага нетто: 7.5 кг
- Вага брутто: 8.4 кг
- Потужність підключення: 800 Вт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Червоний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Об'єм пилозбірника | 1.7 л |
| Положення регулятора потужності всмоктування | корпус |
| Потужність всмоктування | 198 Вт |
| Споживана потужність | 800 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Звичайний |
| Тип вихідного фільтра | HEPA фільтр тонкої очистки) |
| Тип пилозбірника | Контейнер |
| Тип прибирання | Суха |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴





