Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа приміщення | 10 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Глибина | 175 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Технічні характеристики | |
| Споживана потужність | 800 Вт |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴



