
Масляний обігрівач Ravanson OH-11 2500 W (11 ребер) з вентилятором для дому та офісу
0,01 ₴
- Немає в наявності
- Код: OH4313 PRTV
+380 (63) 405-72-13
- +380 (99) 729-51-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Масляний обігрівач VOX OH4313
- Кількість ребер 13
- Потужність 2500 Вт
- Поверхня нагрівання, що рекомендується, до 30 кв.м.
- Варіанти температури 3
- Термостат Так
- Захист від перегріву Так
- Маса нетто 9,65 кг
- Повна вага 10,65 кг
- Розміри упаковки (ШхВхГ) 58 х 12,5 х 58 см
- Розміри виробу /В/Ш/Г) 55,3 х 24 х 54,7 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VOX |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість секцій | 13 шт. |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Ні |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Коліщата | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.65 кг |
| Висота | 553 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 547 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴

