Тепловентилятор First FA-5568-2
- Довжина кабелю [см]: 125
- Розміри [см]: 22 х 13 х 26
- Рівні нагріву: 2
- Main Voltage [V]: 220-240
- Рівень шуму [дБ]: 52
- операція: поворотна ручка
- Потужність [Вт]: 2000
- Режими роботи: 3
- Поверхня: пластик
- Вага (кг): 0.8
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 220 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Терморегулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴


