
Електричний тепловентилятор Ravanson FH-101 Z20FH з дуйкою, 3 режимами, термостатом та захистом від перегріву 2000 Вт
0,01 ₴
- Немає в наявності
- Код: FN101 PRTV
+380 (63) 405-72-13
- +380 (99) 729-51-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тепловентилятор Ravanson FH-101
- Електроживлення 220 – 240 В; 50/60 Гц
- 2-ступінчасте регулювання потужності: 1000/2000 Вт
- 3 функції на вибір: холод/тепло/гаряче повітря
- Автоматичний контроль температури
- Термостат
- Захист від перегріву
- Індикаторна лампа роботи пристрою
- Колір білий
- Розміри виробу: 215x105x225 мм
- Вага виробу: 0,8 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ravanson |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.8 кг |
| Висота | 215 мм |
| Глибина | 225 мм |
| Ширина | 105 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Терморегулятор | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴


