Кухонний комбайн Kenwood KHC29.H0WH
СИЛА ЧЕРЕЗ РЕЦЕПТИ
Компактність залишається потужною. Prospero+ ідеально підходить для замісу, збивання та змішування. Він виконує всю важку роботу за лічені хвилини. Завдяки нашому контролю швидкості та імпульсній функції ви маєте повний контроль над міксом.
БАГАТО ДЛЯ ВСІХ
Чаша об’ємом 3,3 л означає, що ви можете випекти достатньо, щоб нагодувати навіть найголодніших відвідувачів. А ще є можливість приготувати кекси для натовпу або велику хрустку піцу для всієї родини.
ГОТОВИЙ НА ВСЕ
Перетворіть Prospero+ на блендер, кухонний комбайн, м’ясорубку тощо. Просто виберіть пакет, який вам підходить. Або виберіть окрему машину та зробіть усе надзвичайно простим.
Ключові риси
Кожен інгредієнт у сумішіНаш унікальний планетарний змішувач охоплює весь бік, центр і дно чаші. Жодна суміш не пропускається і не витрачається. Все, що вам залишилося, це досконалість.
Чудово різні результатиДля різних робіт потрібні різні інструменти. Ви завжди готові з набором із трьох міцних інструментів. Prospero+ постачається з віночком, гачком для тіста та нашим фірмовим K-Beater – справжнім універсалом для випічки.
Що в коробці
K-бітер
Збийте
Інструмент для тіста
Пластиковий блендер
Кухонний комбайн
Соковижималка для цитрусових
Лезо для рубання
3 нарізні диски
Чаша 4,3 л
Бризковик
Характеристики
- Тип пристрою: комбайн з планетарною системою
- Потужність: 1000 Вт
- Кількість функцій: 9
- Ємність чаші: 4,3 л
- Матеріал чаші: нержавіюча сталь
- Регульовані рівні швидкості: 6 ступенів
- Метод управління: ручний
- Ємність кухонного комбайна: 1,4 л
- Обладнання: прес для цитрусових; Слайсер; Віночок; Мішалка; Гачок для тіста; Подрібнювач; Глечик для блендера 1,2 л
- Колір: біло-сріблястий
- Висота: 29 см
- Ширина: 26 см
- Довжина: 33 см
- Додаткова інформація: Захист від бризок; Леза з нержавіючої сталі; Імпульсна функція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kenwood |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Нержавіюча сталь |
| Об'єм чаші | 4.3 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 250 мм |
- Ціна: 0,01 ₴





