Конвектор Concept KS3007

Термостат
3 налаштування потужності
Привабливий дизайн

Тепло в одну мить
Конвектор KS3007 потужністю 2000 Вт оснащений режимом Turbo для більш швидкого досягнення необхідної температури в приміщенні. Елегантний білий колір конвектора стане гарним доповненням навіть у сучасних приміщеннях. За допомогою перемикача живлення виберіть потрібну потужність. На вибір є 3 налаштування - 800, 1200 і 2000 Вт. Портативний конвектор легкий і має вбудовані ручки для більш зручного транспортування.
Технічні параметри:
- Окремо стоячий конвектор
- Підходить для сучасної квартири та котеджу
- 3 режими потужності: 800 / 1200 / 2000 Вт
- Турбо
- Термостат
- Ручки для перенесення
- Розміри: 590 x 430 x 100(170) мм (Ш x В x Г)
- білий колір
- Споживана потужність: 2000 Вт
- Напруга: 230 В
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Concept |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 4 |
| Потужність обігріву | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 430 мм |
| Глибина | 170 мм |
| Ширина | 590 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴


