Конвектор Kumtel HC-2947
- Загальна потужність 2500 Вт
- 220~240 Вольт
- Регульований термостат
- 2 каскади потужності (1250, 2500 Вт)
- Спеціальна система, що дозволяє здійснювати опалення
- Безпечний, Безшумний, Легкий, Декоративний
- Легкий портативний
- Монтаж на стіні
- Площа зовнішнього обігріву: 20 м²
- Площа обігріву приміщення: 30 м²
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kumtel |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Потужність обігріву | 2500 Вт |
| Рекомендована площа приміщення | 30 кв.м |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 520 мм |
| Глибина | 85 мм |
| Ширина | 710 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип встановлення | Настінний, Підлоговий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 495 ₴




