-17%

Мультиварка Seabreeze SB-044 5 літрів 900 Вт з функцією мультипот
1 875 ₴
1 550 ₴
- Готово до відправки
- Код: SB044 PRTV
+380 (63) 405-72-13
- +380 (99) 729-51-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Мультиварка Seabreeze SB-044
- Об'єм, л 5
- Потужність, Вт 900
- Кількість автоматичних програм 10
- Функція мультишеф так
- Покриття чаші антипригарне
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sea breeze |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість програм приготування | 10 |
| Об`єм | 5 л |
| Покриття чаші | Антипригарне |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Мультиварка |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 263 мм |
| Глибина | 218 мм |
| Ширина | 363 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴

