Кухонний комбайн Silver Crest SKMW 900 A1
Опис продукту
- З вбудованими вагами в чашу для змішування
- Для замішування, змішування та змішування
- 8-ступінчасте регулювання швидкості з додатковою функцією турбо
- Потужний двигун 900 Вт - замішує навіть густе тісто
- Велика чаша для змішування з нержавіючої сталі об’ємом 3,6 л знімається для легкого очищення
- Поворотний кронштейн із кнопкою розблокування полегшує заміну аксесуарів
- З бризкозахистом із заливним отвором, скляною ємністю для змішування, гаком для замішування, віночком і мішалкою
- Гак для замішування та вінчик з антипригарним покриттям Teflon®
- Насадка для міксера з лопатями з нержавіючої сталі та кришкою з отвором для заповнення
- Захист від перегріву
- Інструкція з 5 рецептами
- Чаша для змішування: приблизно 3,6 л
- Змішувач: приблизно . 1 л
Набір включає: гак для замішування, віночок, збивач, захист від бризок і насадку для блендера
Технічні дані
- потужність: 900Вт
- напруга: 220-240В~, 50-60Гц
- довжина кабелю: 100 см
- тип двигуна: AC
- рівень шуму: з відстані 1,5 м приблизно 79 дБ
матеріал
- литий алюміній, нержавіюча сталь, пластик, силікон
Розміри
- з чашею: приблизно 34,5 x 23,5 x 57,5 см
- без чаші: приблизно 34,5 x 18 x 57 см
Ваги
- приблизно . 5904 г
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Crest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Червоний |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Об'єм чаші | 3.6 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.904 кг |
| Висота | 575 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Ширина | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴











