Кухонний комбайн Silver Crest SKMM 1000 A1
В комплекті:
- 1 багатофункціональний кухонний комбайн, базовий блок
- 1 робочий контейнер
- 1 кришка з штовхачем Maxi, штовхачем Midi, штовхачем Mini.
- 1 вісь
- 1 ніж у зборі із захисним кожухом
- 1 змішувач у зборі
- 1 диск для збивання
- 1 груба тертка та відрізний диск
- 1 дрібна тертка та відрізний диск
- 1 диск з картоплею фрі
- 1 насадка-прес для цитрусових, що складається з: маленького конуса соковижималки / великого конуса соковижималки, екрану
- 1 міні-дробилка, що складається з: міні-контейнера, ножового блоку
- 1 інструкції користувача
Характеристики
- Модель: SKMM 1000 A1
- Напруга в мережі: 220 - 240 В ~ 50 Гц
- Клас захисту: II
- Номінальна потужність: 1000 Вт
- Максимальний об'єм заповнення робочої ємності: 2 літри Рідини: 1250 мл
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Silver Crest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Сірий |
| Об'єм чаші | 2 л |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Кухонний комбайн |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.904 кг |
| Висота | 575 мм |
| Глибина | 235 мм |
| Ширина | 345 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴


