Кухонний тістоміс Maestro MR559
Інструкція! завантажити.
Кухонний тістоміс – це потужний прилад, готовий взяти на себе більшу частину важкої ручної роботи на кухні, наприклад, вимішування тіста або збивання білків і кремів. Для ідеального результату реалізована інноваційна технологія планетарного обертання насадок.
Характеристики:
| Кількість ємностей | 1 шт. (4200 мл) |
| Потужність | 1000 Вт |
| Тип | Міксер планетарний |
| Матеріал ємності | Нержавіюча сталь |
| Голова тістоміса | Підйомна |
| Кількість швидкостей | 6 + імпульсний режим |
| Напруга | 220 В |
| Тип міксера | Планетарний |
| Колір | білий, чорний, зелений |
| Насадки | 3 шт (вінчик для збивання, гак для замісу, лопатка для змішування) |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Maestro |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Призначення | Швидкий |
| Номінальне напруження | 220 В |
| Тип прибора | Кухонний комбайн |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 050 ₴






