Обігрівач для патіо Camry CR 7737
Обігрівач CR7737 призначений для використання на критих терасах та патіо, він не призначений для обігріву приміщень. Легко збирається, всі необхідні елементи кріплення входять в комплект. Обігрівач оснащений 2 рівнями нагрівання 1000Вт, 2000Вт та двома кварцовими нагрівачами, які ефективно обігрівають до 14м2. Для зручності користувачів пристрій оснащений 3-ступінчастим регулюванням кута нахилу голови та регулюванням висоти в діапазоні 157-202 см. Корпус IP24 стійкий до бризок води. Тяжка основа ефективно стабілізує конструкцію, але якщо пристрій перекинеться, воно автоматично відключиться завдяки вбудованому захисному вимикачу. Естетична якість виконання, простота використання, тиха робота, натуральний теплий колір тліючого нагрівача – основні переваги виробу. Гумові ніжки захистять землю. Нагрівальний елемент легко замінити, нагрівач має термін служби 2000 годин.
Характеристики:
- Обігрівач патіо
- Металічний корпус
- Кварцові нагрівальні елементи
- Термін служби нагрівального елемента 2000 годин
- Змінний нагрівач (GL7734.1)
- 2 рівні потужності: 1000 Вт, 2000 Вт
- Легко зібрати
- Аварійний вимикач у разі падіння
- Площа обігріву до 14м2
- Регульована висота 157-202см
- 3-ступінчасте регулювання голови по вертикалі
- Стійка, важка, кругла основа Ø 46 см.
- Гумові ніжки
- Проста заміна нагрівального елемента
- Розміри продукту: 202 х 50 х 19 см
- Потужність: 1800-2000 Вт
- Електроживлення: 220-240В ~ 50Гц
- IP24
- Вага продукту: 10,6 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Camry |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Призначення | Побутове |
| Рекомендована площа поза приміщенням | 14 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип джерела енергії | Електричний |
| Тип управління | Механічне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 10.6 кг |
| Висота | 2020 см |
| Глибина | 190 |
| Ширина | 500 см |
| Технічні характеристики | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
- Ціна: 2 730 ₴










