Настінний тепловентилятор First FA-5571-1
Опалення у будь-який час: лаконічний дизайн поєднується з надійною опалювальною технологією: компактний настінний тепловентилятор працює на безпечній для алергіків керамічній технології нагріву та пропонує корисні додаткові функції. Завдяки 12-годинному таймеру та тижневій програмі пристрій нагріває або охолоджує, коли вам це потрібно. Настінний тепловентилятор навіть виявляє відкрите вікно та автоматично вимикається, якщо температура різко знижується. Завдяки настінному монтажу пристрій не потребує місця на підлозі. Просто керуйте роботою за допомогою пульта дистанційного керування. Включає термостат, світлодіодний дисплей та захист від перегріву.
Завжди ідеальна температура
- Два рівні потужності нагріву, регульована цільова температура обігріву приміщення
- Таймер на 12 годин, таймер відстрочки старту
- Світлодіодний дисплей, пульт дистанційного керування.
- Захист від перегріву
Характеристики
- Довжина кабелю [см]: 150
- Розміри [см]: Ш:56 x В:19 x Т:12
- Рівні нагріву: 2
- Висота (зовні) [см]: 19
- Довжина (зовні) [см]: 56
- Основна напруга [В]: 220-240
- Рівень шуму [дБ]: 47
- Операція: кнопка
- Потужність [Вт]: 2000
- Рівні швидкості: 1
- Поверхня: пластик
- Діапазон таймера [год]: 12
- Вага [кг]: 2,5
- Ширина (зовні) [см]: 12
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Кількість режимів роботи | 2 |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Настінний |
| Тип нагрівального елементу | Керамічний |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Дисплей | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Рівень шуму | 47 дБ |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип терморегулятора | Ступінчастий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.5 кг |
| Висота | 190 мм |
| Глибина | 120 мм |
| Ширина | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴











