Праска First FA-5640-3
Завжди акуратний і охайний у дорозі: завдяки практичній дорожній прасці ви завжди охайно одягнені й без складок, навіть коли ви в дорозі. Маленька парова праска важить лише 750 грамів і не збільшує вагу, а завдяки складній ручці її можна зберігати заощаджуючи місце. Особливо практично під час подорожей: функція вертикальної пари для освіження розвішаного одягу та перемикач напруги 110 або 220 вольт.
Включає підошву з нержавіючої сталі, функцію сухого прасування, світловий індикатор, мірну чашку та сумку для транспортування.
Характеристики
- Невелика вага 750 грам
- Функція вертикальної пари та сухого прасування
- Складна ручка
- Перемикач напруги 110 / 220 вольт
- Розміри [см]: 19,5 x 9 x 8,5
- Швидкість пари [г/хв]: 10
- Ємність резервуара для води [мл]: 70
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Матеріал підошви праски | нержавіюча сталь |
| Постійна подача пара | Так |
| Споживана потужність | 1100 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Дорожній |
| Функція автовідключення | Ні |
| Швидкість подачі пари | 10 г/хв |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.75 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вертикальне відпарювання | Так |
| Колір корпусу | Сірий |
| Об'єм резервуара для води | 0.07 л |
| Складна ручка | Так |
| Суха прасування | Так |
| Тип живлення | Мережа 220 В, Мережа 115 В |
| Функція розбризкування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 055 ₴








