Індукційна плита Herenthal HT-DIP2800 2000+1400 Вт
Herenthal HT-DIP2800 — це індукційна піч, яка стане просто незамінною, якщо ви любите провести кілька трійок днів за містом на дачі або студент, який вічно хоче їсти. Модель HT-DIP2800 — ергономічна та зручна у використанні. Вона двоконфоркова. Потужність — 2000+1400 Вт. Є зручна світлодіодна панель керування, що, безумовно, зручно під час роботи. Температура регулюється від 80-270 градусів. До ваших послуг 7 різних програм приготування: смаження, гриль, приготування з молочних продуктів, приготування карамелі, рису, супу та готування на парі. Також ви можете встановити таймер для приготування їжі. Плита проста у використанні. І легка в догляді. Поверхня нестримно гладка, глянсова. Конфорки працюють незалежно один від одного. Нагрівається лише частина поверхні, на якій стоїть каструль або сковорода. Діаметр конфорок 24 см.
Royalty Line RL-DIP4000 :
- ергономічний, сучасний дизайн;
- потужність — 2000+1400 Вт;
- конфорки дві;
- світлодіодна сенсорна панель керування;
- 7 режимів приготування;
- таймер розрахований на 3 години;
- захист від перегрівання;
- режим енергозбереження;
- прогумовані ніжки;
- упакований у картон.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Herenthal |
| Країна виробник | Німеччина |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 70 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Ширина | 580 мм |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 2 |
| Кількість індукційних конфорок | 2 |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Споживана потужність | 3400 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Параметр встановлення | Незалежний |
| Тип | Індукційна |
| Тип терморегулятора | Ступеневий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 315 ₴





