Тип: електрочайник; Об'єм (л): 1.7; Споживана потужність (Вт): 2200; Нагрівальний елемент: прихований; Покриття нагрівача: нержавіюча сталь; Індикатор рівня води; Подача води: підсвічування; Матеріал: скло;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Manta |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Так |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Об`єм | 1.7 л |
| Покриття нагрівального елементу | покриття з нержавіючої сталі |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 23 мм |
| Глибина | 23 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Поворот на 360 градусів | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 740 ₴


