Блендер First FA-5272-4
Блендер - це дуже універсальний пристрій, який зробить повсякденну діяльність, пов'язану з приготуванням страв на кухні, задоволенням. Зручна насадка подрібнювач дозволить блендеру впоратися з будь-яким завданням. Ергономічна форма дозволить вам працювати з пристроєм протягом тривалого часу, без втоми і незручності, а використання тільки високоякісних матеріалів є гарантією того, що блендер прослужить довгі роки.
Характеристики
| Тип блендера: | Занурювальний |
| Потужність: | 400 Вт |
| Кількість швидкостей: | 1 |
| Матеріал ніжки блендера: | Нержавіюча сталь |
| Матеріал корпусу: | Пластик |
| Основні насадки: | Насадка подрібнювач |
| Особливості: | Турбо режим |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип блендера | Занурювальний |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Колір корпусу | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 055 ₴





