Кавомолка Liberton LCG-2306

Характеристики
- Місткість: 50 г
- Матеріал ножа: нержавіюча сталь
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Блокування включення при знятій кришці: так
- Напруга: 220-240 В, 50/60 Гц
- Потужність, Вт: 150 Вт
- Колір: блакитний
- Вага нетто, кг: 0,70
- Вага брутто, кг: 0,84
- Розмір виробу, см: 9,0х18,2х10,3
- Розмір упаковки, см: 10,8х19,2х10,8
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Блакитний |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 50 г |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.7 кг |
| Висота | 182 мм |
| Глибина | 103 мм |
| Ширина | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 820 ₴









