Кавомолка Liberton LCG-2307

Характеристики
- Місткість: 50 г
- Матеріал ножа: нержавіюча сталь
- Матеріал корпусу: нержавіюча сталь
- Блокування включення при знятій кришці: так
- Напруга: 220-240 В, 50/60 Гц
- Потужність, Вт: 150 Вт
- Колір: нержавіюча сталь
- Вага нетто, кг: 0,77
- Вага брутто, кг: 0,91
- Розмір виробу, см: 8,5х17,2х10,2
- Розмір упаковки, см: 10,7х18х10,7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Нержавіюча сталь |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 50 г |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 150 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування включення при знятій кришці | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.77 кг |
| Висота | 172 мм |
| Глибина | 102 мм |
| Ширина | 85 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴











