Індукційна одноконфоркова плита потужністю 2000 Вт.
енергоощадна плита
високоякісна керамічна верхня пластина
7 варіантів приготування
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Номер моделі: VIC2209
Потужність дисплея: 2000 Вт.
Напруга: 220-240В, 50-60Гц
Температура: 80-240 °C
Таймер: 4 години/24 години (заздалегідь)
розміри упаковки: 558×327×382 мм
вага: 1,96 кг
Індукційна варильна поверхня/ Розташування керування спереду/ Максимальна споживана потужність 2000 Вт/під'єднання до електричної мережі, кабель із розеткою
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | VOV |
| Країна виробник | Словаччина |
| Варильна поверхня | Індукційна |
| Вид плити | Настільна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття варильної поверхні | загартоване скло |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Ширина плити | 24.5 см |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 312 мм |
| Глибина | 368 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Годинник | Так |
| Дисплей | Так |
| Довжина кабелю | 100 см |
| Захист від перегріву | Так |
| Звуковий сигнал | Так |
| Кількість режимів роботи | 7 |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Таймер | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Функція автовідключення | Так |
| Характеристики варильної поверхні | |
| Загальна кількість конфорок | 1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴






