Електрочайник KINELCO KN-117 виготовлений із якісного матеріалу зі зручною для очищення поверхнею. Завдяки ергономічній ручці ним комфортно користуватися й тримати в руках.
Має прихований нагрівальний елемент із неіржавкої сталі, що гарантує швидке кип'ятіння та просте очищення.
Електрочайник з'єднаний із базою центральним контактом і легко обертається на 360 градусів, що забезпечує повну свободу переміщення.
Є функція автоматичного вимкнення у разі закипання води.
Характеристики:
Захист від перегрівання;
Живлення: 220В;
Потужність: 1500W;
Матеріал корпусу: метал декорований термостійким пластиком;
Об'єм: 1,8 л;
Автоматичне вимкнення;
Тип нагрівального елемента: Прихований (диск)
Країна реєстрації бренда: Словакія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Словаччина |
| Індикатор роботи | Так |
| Індикатор рівня води | Ні |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Нержавіюча сталь, Пластик |
| Об`єм | 1.8 л |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрочайник |
| Тип нагрівального елементу | Прихований нагрівальний елемент |
| Функція автовідключення | Так |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Блокування кришки | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Поворот на 360 градусів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 20 мм |
| Глибина | 10 мм |
| Ширина | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 760 ₴










