
Стіл-барбекю тепаньяки — Електричний гриль зі знімним піддоном для збору жиру — 2000
1 310 ₴
- Немає в наявності
- Код: ATC-G5
+380 (63) 405-72-13
- +380 (99) 729-51-81
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Насолоджуйтеся смачними стравами на грилі цілий рік із друзями та сім'єю. З цим настільним грилем ніщо не завадить вам приємно провести час за приготуванням барбекю.
З японським барбекю кожен зможе приготувати свої улюблені страви так, як хоче. До комплекту входить 6 виделок Теппан-Яки.
Плита тепаньяки має потужність 2000 Вт, що дає змогу швидко досягти бажаної температури. За допомогою термостата ви можете встановити саме потрібну температуру. Завдяки антипригарному покриттю та деталям, які можна мити в посудомийній машині, варильну панель легко мити.
Plancha вирізняється практичним дизайном і простотою використання. Він має прохолодні ручки для надійного захоплення в будь-який час. Завдяки варильній поверхні розміром 46 х 26 см, вона також пропонує багато місця. Нековзні ніжки також забезпечують надійну фіксацію столу для барбекю.
Японський мангал має вбудований крапельний пристрій, який автоматично зливає жир у жироуловлювач. Так ви не тільки приготуєте особливо корисні, а й хрусткі страви на грилі. Плита обладнана знімним мережевим кабелем завдовжки 110 см із термостатом, тому ви можете встановити потрібну температуру залежно від продукту.
Пліту для приготування їжі дуже легко мити. Антипригарне покриття спрощує очищення й гарантує, що нічого не залишиться липким. Крім того, всі окремі деталі можна мити в посудомийній машині. Отже, прибирання не проблема.
Електричний барбекю можна використовувати не тільки в саду або на балконі. Його також можна використовувати вдома. Ці барбекю не виділяють диму та попелу, а приготування їжі без вогню менш небезпечне.
Тип барбекю: електричний гриль.
Використання: стіл для барбекю.
Розміри варильної поверхні: ширина 46 см, глибина 26 см.
Гриль.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Варіант установки | Універсальний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Терморегулятор | Так |
| Тип нагріваючої поверхні | Плоска нагрівальна плита |
| Тип приладу | Електричний гриль-барбекю |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Відсік для шнура | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Знімні пластини, що нагріваються | Ні |
| Лоток для жиру | Так |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Можливість використання на відкритому повітрі | Так |
| Наявність антипригарного покриття | Так |
| Прогумовані ніжки | Так |
| Ручки, що не нагріваються | Так |
| Габаритні розміри гриля | |
| Вага | 1.5 кг |
| Висота | 250 мм |
| Глибина | 260 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Глибина робочої поверхні | 260 мм |
| Ширина робочої поверхні | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 310 ₴




