Подрібнювач Gorenje S501GW

Скляна чаша преміум якості
Стабільність під час роботи
Скляна чаша преміум якості забезпечує легке та стабільне подрібнення. Крім того, продукти можна подавати безпосередньо з чаші для подрібнення.
Від подрібнення до змішування
Подрібнювач із високоякісними ножами — це ідеальний помічник під час приготування страв із різною текстурою. Використовуйте його, щоб швидко нарізати великі шматки овочів або фруктів, подрібнити горіхи або приготувати кремоподібне пюре.
Просте використання й імпульсний режим
Подрібнювач можна використовувати для подрібнення фруктів, овочів, зелені або горіхів. Щоб почати подрібнення, просто натисніть на базовий блок приладу донизу. Завдяки імпульсному режиму можна здійснювати подрібнення з певними інтервалами, повністю контролюючи процес.
Tехнічні характеристики
Загальна інформація
- Тип приладу Подрібнювач
- Корпус Пластик + метал
- Тип двигуна Робота на змінному струмі(AC двигун)
- Матеріал ножа Ножі з високоякісної сталі sus 301
- Тип ножа подрібнювача Подвійний ніж подрібнювача
Продуктивність
- Потужність двигуна (max) 500 Вт
- Приєднувальна потужність 500 Вт
- Об'єм подрібнювача 1 л
Управління
- Дисплей Ні
- Кнопка миттєвої активації приладу Режим пульсації
- Регулювання швидкості Ні
- Кнопка "Турбо" Так
- Підсвічування ручки управління Ні
Характеристики
- Знімні частини придатні для миття у посудомийці Так
- Мірні позначки на глечику і подрібнювачі для точного дозування Так
Обладнання
- Ручка Контейнер
- Посуд Скло
Системи безпеки
- Захист від перегріву Ні
- Захисний вимикач Так
Аксесуари
- Насадки у комлекті Подрібнювач
- Ніжки Гумові ніжки
Технічні характеристики
- Приєднувальний кабель 1000 мм
- Ширина 102 мм
- Висота 165 мм
- Глибина 102 мм
- Ширина упакованого виробу 106 мм
- Висота упакованого виробу 190 мм
- Глибина упакованого виробу 106 мм
- Вага нетто 1.3 кг
- Вага брутто 1.7 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gorenje |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Матеріал чаші | Скло |
| Об'єм чаші | 1 л |
| Споживана потужність | 500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип приладу | Універсальний подрібнювач |
| Тип управління | Електронне |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.3 кг |
| Висота | 165 мм |
| Глибина | 102 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Довжина мережевого шнура | 1 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 380 ₴









