Кавомолка First FA-5482-2-CR
Удоскональте свій процес приготування кави з електричною кавомолкою First FA-5482-2-CR. Вона підвищить рівень комфорту, спростить операцію перемелювання, збереже Ваш час вранці, в якому кожна хвилина на рахунку. Ви будете витрачати менше енергії і сил, не доведеться крутити кавомолку вручну. Насолоджуватися улюбленим напоєм буде ще приємніше.
Характеристики
| Тип: | Електрична |
| Система помолу: | Ножова |
| Місткість: | 65 г |
| Потужність: | 160 Вт |
| Функції та можливості: | Імпульсний режим, Відсік для шнура |
| Додатково: | Захист від випадкового включення |
| Колір: | Кремовий |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Кремовий |
| Матеріал | Пластик |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Об'єм контейнера для зерен | 65 г |
| Призначення | Побутове |
| Споживана потужність | 160 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип кавомолки | Ножова |
| Тип приводу | Електропривод |
Інформація для замовлення
- Ціна: 840 ₴




