Міксер Zelmer ZHM1652
- Максимальна потужність: 400 Вт
- Кількість робочих швидкостей: 5
- Функція ТУРБО: Так
- Насадки для змішування та збивання: Tak
- Гачки для тесту: Так
- Додаткові функції: Кнопка для зняття аксесуарів, Ергономічний дизайн
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Zelmer |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Колір корпусу | Білий |
| Кількість насадок | 2 |
| Кількість швидкостей | 5 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Режим Турбо | Так |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Ручний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.65 кг |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Вінчики для збивання | Так |
| Насадки для замісу тіста | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴





