Термосумка Adler AD 4523
Зберігайте продукти свіжими і за потрібної температури за допомогою термосумки Adler AD 4523. Ідеально підходить для шопінгу, пікніків, роботи або пляжу — скрізь, де вам потрібен практичний та естетичний спосіб зберігання продуктів.
Основні характеристики:
- Місткість: 10 літрів - вміщує ланч-бокс, напої, закуски чи продукти.
- Оптимальний розмір - 16,3 см (Д) x 26 см (Ш) x 22,5 см (В), що дозволяє легко переносити та зберігати її.
- Зручне основне відділення для зберігання речей і дві бічні кишені.
- Теплоізольована конструкція – довше зберігає продукти теплими.
- Застібка-блискавка
- Заповнений термопіною товщиною 5 мм
- Зовнішній матеріал: 100% поліестер
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 10 л |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Розміри | |
| Висота | 22.5 см |
| Глибина | 16.3 см |
| Ширина | 26 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 285 ₴






