Зволожувач повітря Liberton LAH-5802
src="https://liberton.ua/image/cache/catalog/000_goods/400_small-appliance/417_zvolozhuvach/LAH-5802/presentation/2_LAH-5802-1400x1400.png" style="width:500px;height:500px">




Характеристики:
- Тип зволожувача: ультразвуковий
- Продуктивність, мл/год: 250-300
- Тип зволоження: холодна пара
- Об`єм резервуару для води, л: 4,0
- Керувння: сенсорне
- Площа обслуговування, м.кв.: 30
- Контейнер для аромамасел: так
- Пульт: ні
- Базові опціїї: зволоження , ароматизація, автовідключення без води
- Особливості: LED-дисплей, регулювання рівня зволоження, нічний режим, таймер
- Вага нетто, кг: 0,86
- Вага брутто, кг: 1,06
- Розмір виробу, см: 19,5x19,5x27,5
- Розмір упаковки, см: 20,0x20,5x28,5
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Liberton |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Застосування приладу | Для будинку, квартири, Для дитячої кімнати |
| Об'єм резервуара для води | 4 л |
| Рекомендований об'єм приміщення | 30 куб. м |
| Споживана потужність | 25 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип | Зволожувач |
| Тип зволожувача | Ультразвуковий |
| Тип управління | Сенсорне |
| Додаткові функції і характеристики приладу | |
| Індикатор роботи | Так |
| Автовідключення при відсутності води | Так |
| Ароматизація | Так |
| Дисплей | Так |
| Нічний режим роботи | Так |
| Регулювання інтенсивності випаровування | Так |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри приладу | |
| Вага | 0.86 кг |
| Висота | 275 мм |
| Глибина | 195 мм |
| Ширина | 195 мм |
| Параметри форми і розміщення приладу | |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип встановлення | Настільний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 0,01 ₴










