Вентилятор VILGRAND VF455
Регулювання потоку повітря по двох осях.
Вентилятор MWP-32 дозволяє вільно регулювати потік повітря по двох осях: горизонтально та вертикально, залежно від ваших індивідуальних потреб. Це дозволяє контролювати напрямок потоку повітря.
Налаштовувана швидкість потоку повітря.
Завдяки трьом рівням швидкості, які можна змінювати за допомогою інтуїтивно зрозумілих кнопок, ви можете легко налаштувати швидкість відповідно до своїх уподобань та розміру кімнати.
Висока потужність, чудовий ефект.
Потужність 50 Вт гарантує ефективну роботу, швидке переміщення повітря та рівномірний розподіл його по всій кімнаті, що дозволяє швидко досягти бажаного ефекту.
Хромований сталевий корпус. Довговічність на роки.
Мрієте про пристрій, який прослужить роками? Чудово! Хромована поверхня повітряного циркулятора MWP-32 міцна та стійка до корозії, а це означає, що він прослужить багато років. Крім того, жовтий корпус виглядає стильно, що робить модель дизайнерським елементом вашої кімнати.
Характеристики
- 3-ступеневе регулювання потоку повітря
- Нековзна, стабільна основа
- Хромований сталевий корпус
- Пластиковий пропелер
- Двоосьове регулювання потоку
- Зручна ручка для перенесення
- Висота вентилятора: 470 мм
- Діапазон обертання: 360°
- Діаметр вентилятора: 40 см
- Діаметр лопатей: 30 см
- Потужність: 50 Вт
- Живлення: 220-240 В 50 Гц
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MPM |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діаметр лопатей | 300 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Регулювання швидкості | Так |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Дисплей | Ні |
| Колір корпусу | Жовтий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Таймер | Ні |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
- Ціна: 3 105 ₴








