Плита Whirlpool AKT 8330/LX
![]()
- Тип енергії : Електричний
- Операційна система : Електронна
- Версія : Вбудована
- Споживання струму (А) : 22
- Кількість зон приготування з випромінюванням : 4
- Кількість електричних конфорок : 4
- Таймер : Так
- Мінімальна ширина ніші (мм) : 75,0
- Ширина (см) : 77.0
- Максимальна ширина ніші (мм) : 75,0
- Глибина (см) : 51.0
- Глибина ніші (мм) : 49,0
- Висота (см) : 4,6
Характеристики
- Індикатори залишкового тепла
- Блокування від дітей
- Вмикач/вимикач
- Варильна поверхня 77 см
- Програмований таймер
- Чорна скляна варильна поверхня
- 4 зони нагрівання з променевим нагрівом
- 4 зони нагрівання: 1 радіаційна 1200 Вт, 1 радіаційна 700/2100 Вт, 1 радіаційна 1200 Вт та 1 радіаційна 1700 Вт
- Розміри ВxШxГ: 46x770x510 мм
- Розміри ніші ВxШxГ: 42x750x490 мм
- Потужність електричного підключення: 5000 Вт
- Напруга: 220-240/380-415 В
- Передня ліва зона: Ø 145 мм, 1200 Вт
- Задня ліва зона: Ø 120/210 мм, 700/2100 Вт
- Задня права зона: Ø 145 мм, 1200 Вт
- Передня права зона: Ø 180 мм, 1700 Вт
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Whirlpool |
| Варіант установки | Залежний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір корпусу | Чорний |
| Покриття варильної поверхні | склокераміка |
| Стан | Новий |
| Тип | Електрична |
| Тип управління | Електронне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор залишкового тепла | Так |
| Захист від дітей | Так |
| Споживана потужність | 5000 Вт |
| Таймер | Так |
| Габаритні розміри варильної поверхні | |
| Висота | 46 мм |
| Глибина | 510 мм |
| Ширина | 770 мм |
| Розміри ніші для вбудовування | |
| Висота ніші для вбудовування | 42 мм |
| Глибина ніші для вбудовування | 490 мм |
| Ширина ніші для вбудовування | 750 мм |
| Конфорки | |
| Загальна кількість конфорок | 4 |
| Кількість електричних конфорок | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 440 ₴


