Масляний обігрівач Adler AD 7818
Ефективний масляний радіатор Adler 7818 дозволяє обігріти приміщення, де відсутні радіатори або вони недостатньо ефективні. Він незамінний під час збою системи опалення. Радіатор забезпечує плавне регулювання температури та працює на трьох рівнях потужності. Радіатор автоматично регулює споживання енергії відповідно до встановленої температури нагріву. З міркувань безпеки пристрій оснащений захистом від перегріву. Елегантний дизайн радіатора робить його придатним для використання в гостьовій кімнаті або офісі. Він має 13 нагрівальних ребер та вихідну потужність 2500 Вт.
Характеристики
- 3 режими потужності нагріву: 1000 Вт/1500 Вт/2500 Вт
- Плавне регулювання температури
- Індикатор роботи термостата
- Автоматичний вибір споживаної потужності відповідно до встановленої температури нагріву
- 13 ребер, розміри ребер: 120x500 мм
- Міцно зроблений корпус
- Колеса, щоб запобігти подряпинам на підлозі під час переміщення
- Відсік для зберігання кабелю
- Матеріал корпусу: залізо 0,5 мм
- Довжина шнура живлення 1,48 м
- Захист від перегріву
- Джерело живлення: 220-240 В ~ 50/60 Гц
- Потужність: 2500 Вт
- Розміри виробу після встановлення коліс: 56x24x55 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Adler |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Кількість секцій | 13 шт. |
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип управління | Механічне |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Індикатор роботи | Так |
| Відсік для шнура | Так |
| Дисплей | Ні |
| Довжина мережевого шнура | 1.48 м |
| Захист від перегріву | Так |
| Колір корпусу | Білий |
| Коліщата | Так |
| Терморегулятор | Так |
| Тип встановлення | Підлоговий |
| Тип терморегулятора | Плавний |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8.4 кг |
| Висота | 550 мм |
| Глибина | 240 мм |
| Ширина | 560 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: Ціну уточнюйте










